دانلود پایان نامه ارشد:مدل سازی انتشار بدافزار در یک شبکه سیار

92
آگوست 10, 2016 0 Comment

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

عنوان کامل پایان نامه :مدلسازی انتشار بدافزار در یک شبکه سیار

تکه هایی از این پایان نامه :

1-3 پیشینه بدافزارهای تلفن همراه

 

در این بخش به اظهار اختصار‌ای از پیشینه قریب به یک دهه‌ای بدافزار‌های موبایل خواهیم پرداخت. آمارها و جداول مربوط به سال‌های مختلف را ارایه خواهیم نمود. با در نظر داشتن سیر تکاملی و افت و خیزهای رشد این بدافزارها این مطالعه را در 4 مقطع زمانی ارایه می‌کنیم.

مقطع اول رشد سریع در دو سال اول ظهور یعنی در سال‌های 2004 تا 2006 خواهد بود. مقطع دوم در سال های 2006 تا 2009 قرار می گیرد، که رشد آنها کاهش محسوسی پیدا نمود. مقطع سوم به مطالعه سال 2009 تا پایان سال‌2010 می‌پردازد. در مقطع چهارم به مطالعه سال 2011 و 2012 تحولات بدافزارهای موبایل در این سال ها اختصاص دارد.

در مقطع اول کوشش داریم قابلیت های ابتدایی بدافزارهای موبایل را نشان دهیم لذا با نگاهی اجمالی به مطالعه چند بدافزار خواهیم پرداخت. با مطالعه سیستم های عامل ادامه می دهیم. کوشش داریم تا با مطالعه چند شیوع بدافزاری نشان دهیم که تهدید بدافزاری جدی هست. در مقطع های دیگر مطالعه طریقه کلی مد نظر بوده می باشد. برای جزییات تهدیدهای بدافزاری در مقاطع زمانی بعد مراجع مناسبی آورده شده می باشد. تنها برای درک عمق و جدی بودن تهدید این بدافزارها، یک بدافزار که به صورت رسانه ای خبرساز گردید را نقد خواهیم نمود و مکانیزم حمله آن را تشریح می‌کنیم. در انتهای این بخش به مطالعه زمینه های قابل تهدید در وضعیت فعلی سرویس های تلفن همراه در ایران خواهیم پرداخت و گزارش هایی از آسیب ها و تهدیدهای ایجاد شده که در رسانه ملی مورد توجه قرار گرفته اند را ذکر خواهیم نمود.

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید: