اساتید گوش و حلق و بینی ایران و جهان در برج میلاد گردهم می آیند | بیماری

ماه نشان
سپتامبر 21, 2019 0 Comment

پانزدهمین کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی و جراحیای سر و گردن با حضور استادان برجسته داخلی و خارجی، از ۱۸ تا ۲۱ آبان ۹۵ تو تهران برگزار می شه.

دکتر علیرضا جعفری دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی و جراحیای سر و گردن ایران، اظهارداشت: این کنگره به مدت ۴ روز در مرکز همایشای برج میلاد تهران برگزار می شه.

ایشون اضافه کرد: در این کنگره کلیه همکاران بخش گوش و حلق و بینی سراسر کشور هستن و استادان برجسته داخلی و خارجی هم شرکت و اطلاعات خود رو از راه سخنرانی در اختیار شرکت کنندگان و دعوت شدگان جلسه می ذارن.

دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی و جراحیای سر و گردن گفت: استادان خارجی از کشورهایی مثل آمریکا، انگلیس، آلمان، یونان، ترکیه و کره جنوبی در کنگره هستن و استادان برجسته ایرونی که در بخش خود سرآمد هستن مثل استادان بخش جراحی سر و گردن، جراجی حنجره، ریمونولوژی، آندوسکوپی سینوس، جراحی پلاستیک صورت و گوش و حلق و بینی کودکان هم دیدترین اطلاعات و تجربیات خود رو با سخنرانی به اشتراک می ذارن.

جعفری با بیان اینکه این کنگره واسه اولین بار با این وسعت برگزار می شه، ادامه داد: ۷ سالن واسه سخنرانی اختصاص داده شده و ۲۰ امتیاز باز آموزی واسه پزشکان متخصص شرکت کننده در کنگره در نظر گرفته شده.

ایشون بیان داشت: در حاشیه برگزاری کنگره هم همزمان نمایشگاه لوازم پزشکی مربوط به جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن برپاشده و همکاران می تونن از این نمایشگاه بازدید کنن.

دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی و جراحیای سر و گردن با اشاره به اینکه ۴ همکار ایرونی ساکن آمریکا واسه شرکت در کنگره دعوت شدن، خاطر نشون کرد: حدود ۱۶۰ مقاله در کنگره ارائه می شه و به غیر از کارشناسان گوش و حلق و بینی و حراجان سر و گردن، دستیاران گوش و حلق و بینی و دانشجویان علاقمند هم می تونن در کنگره شرکت کنن.

جعفری گفت: شرکت در کنگره واسه دانشجویان و دستیاران گوش و حلق و بینی مجانیه.

منبع :