خانه » برترین خبرهای روز » پیش‌ بینی اکونومیست از گردشگری 2017

اطلاعیه سایت

پیش‌ بینی اکونومیست از گردشگری 2017

پیش‌ بینی اکونومیست از گردشگری 2017

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

جدیدترین و پربیننده ترین اخبار امروز

خبر جدید امروز

اخبار مهم و جدید و پربازدید امروز


روزنامه دنیای اقتصاد: نشریه اکونومیست در تحلیل سالانه خود، پیش‌بینی کرده است که مخارج گردشگری در سال 2017 با 4 درصد افزایش همراه خواهد بود و از 5 تریلیون دلار خواهد گذشت. بر اساس این پیش‌بینی، قیمت پایین سوخت در همه‌جا به خطوط هوایی کمک خواهد کرد.

 

از سوی دیگر، رقابت در این صنعت به‌خصوص در آسیا رو به افزایش خواهد گذاشت و با توجه به اطلاعات انجمن‌ سفرهای تجاری جهان و شرکت مشاوره سفر واگنولیت کارسون، قیمت بلیت‌ها تا یک درصد کاهش خواهد یافت. رقابت به‌خصوص بین نقش‌آفرینان مهم در جنوب شرقی آسیا شدید خواهد بود و در آن شرکت‌هایی مانند «ویت‌جت» به سرعت در حال گسترش یافتن هستند.

براساس این تحلیل، ورود جت‌های بسیار کارآمد جایگاه جدیدی برای پروازها گشوده است. شرکت کانتاس استرالیا امیدوار است پروازی تقریبا 14 هزار و 500 کیلومتری بین لندن و پرت را از سال 2017 راه‌اندازی کند. اقتصاد چنین سفرهای طولانی باید همچنان مورد توجه قرار گیرد. خطوط هوایی به‌ویژه در اروپا همچنان در سال 2017 نگران تروریسم خواهند بود. از نظر آماری یک ریسک امنیتی بسیار کوچک، این قدرت را دارد که مسافران پروازی را بترساند و آنها را کاهش دهد. کارآفرینان برای تسخیر فضا در حال صف کشیدن هستند. به همین خاطر، یک دستاورد نمادین بزرگ به دست خواهد آمد اگر سفر به فضا با امنیت انجام شود.

طبق پیش‌بینی اکونومیست، گردشگری فرصت‌های بسیاری برای «اقتصاد مشارکتی» ارائه خواهد کرد. بازاریابان اینترنتی انتظار دارند 14 و نیم میلیون کاربر از خدمات اقامتی نظیر Airbnb در سال 2017 استفاده کنند که نسبت به سال قبل از آن 5/15 درصد افزایش نشان می‌دهد. حتی قایق‌های تفریحی و هواپیماهای خصوصی نیز در دسترس خواهند بود؛ برای مثال، جت اسمارتر در مورد انتقال به آسیا در سال 2017 صحبت‌هایی کرده است. از سوی دیگر، افزایش چشمگیر درخواست‌های میلیونرهای آسیایی برای تملک جت‌های شخصی و شرکت‌های پرواز به آنها امید داده است که بتوانند در این بازار سهم داشته باشند.

در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حدف خواهد شد.


بهترین مطالب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : مهدی جباری (نکا)