خانه » برترین پست ها » هتل یخی که 365 روز سال باز است

اطلاعیه سایت

هتل یخی که 365 روز سال باز است

هتل یخی که 365 روز سال باز است

سایت سرگرمی تفریحی جدید 96

بهترین سایت سرگرمی تفریحی ایرانی

مطالب سرگرمی جدید 95

جدیدترین مطالب سرگرمی جوک عکس جدید 96


برترین ها: هتل یخی سوئد اخیرا پروژه ای تکمیل کرده که به آن اجازه می دهد تمام طول سال باز بماند. این هتل در 125 مایلی شمال قطب شمال قرار دارد و از سال 1989 به عنوان یک هتل فصلی کار می کند. این هتل تماما از برف و یخ ساخته شده و 20 سوئیت مهمان، یک بار و گالری هنری دارد.

در سال های گذشته، ساختار هتل در طول ماه های تابستان ذوب می شد، اما فناوری خنک کننده جدید اجازه می دهد مهمان ها در همه 365 روز سال از این هتل منحصربفرد لذت ببرند. بخشی از هتل هنوز هم پس از فصل بهار ذوب می شود، اما بخش دائمی جدید دست نخورده باقی خواهد ماند. پانل های خورشیدی که امکان استفاده از نور روز تقریبا دائمی از ماه مه تا ژوئیه را فراهم می کنند و هم چنین بام سبز، دمای داخلی هتل را همیشه در کمتر از منفی پنج درجه سانتیگراد نگه می دارد. این دما لذت یخی دائمی را بدون توجه به فصل تضمین می کند.

هتل یخی هم چنین دارای سونا، اتاق کوکتل و اتاق های گرم برای کسانی است که نیاز دارند از سرما فرار کنند. یک کلیسای یخی هم در بیرون هتل قرار دارد. مهمانان می توانند از بین اتاق های استاندارد، سوئیت های هنری و سوئیت های لوکس انتخاب کنند. سوئیت های هنری اتاق های موضوعی هستند که آثار هنری باشکوهی از مجسمه سازان یخی سراسر جهان دارند. اگر به دنبال ولخرجی هستید سوئیت های لوکس شامل حکاکی های یخی پیچیده، مناطق استراحت گرم، سونا و حمام اختصاصی هستند. تخت های یخی این هتل با تشک های ضخیم و پوست گوزن شمالی و کیسه خواب حرارتی شما را در طول شب گرم نگه می دارند.

 

هتل یخی که 365 روز سال باز است 

 

در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حذف خواهد شد..


بهترین مطالب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : مهدی جباری (نکا)