خانه » برترین خبرهای روز » غیاثی: گل ذوب آهن به پرسپولیس صحیح بود

اطلاعیه سایت

غیاثی: گل ذوب آهن به پرسپولیس صحیح بود

غیاثی: گل ذوب آهن به پرسپولیس صحیح بود

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

جدیدترین و پربیننده ترین اخبار امروز

خبر جدید امروز

اخبار مهم و جدید و پربازدید امروز


خبرگزاری فارس: سیدرضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت محسن ترکی در بازی پرسپولیس وذوب آهن گفت:  درروزی که اشکان خورشیدی داور ساروی درتبریز مهم‌ترین بازی هفته روز چهاردهم لیگ برتر را بین تیم‌ها تراکتورسازی و سپاهان بدون مشکل وبدون اشتباه قضاوت کرد، در اصفهان یک اشتباه ویک افسایدبدون علت اعلام شده توسط کمک داور اول بازی محمد رضا ابوالفضلی میرفت تا قصاوت نسبتاً خوب محسن ترکی را  دربازی ذوب اهن وپرسپولیس زیر سئول ببرد، در دقیقه٣٨ در حالتی که دو بازیکن ذوب اهن در خط دفاعی پرسپولیس ایستاده بودندو بازیکن پاس دهنده ذوب اهن توپ را بین دوهمدسته اش فرستادتشخیص آفساید بودن با نبودن صحنه بسیار مشکل بود ومتاسفانه ابوالفضلی آفساید بازیکنی را اعلام کرد که به هنگام ضربه زدن پاس دهنده به توپ درآفساید نبود. 

وی افزود: اکثریت خطاهایی که ترکی اعلام کرد درست بود او به کمال کامیابی نیا از پرسپولیس ودرخشان مهراز ذوب اهن اخطار داد که درست بود. ترکی به اعتقادمن بایددر دقیقه٥٤ به  علی حمام که روی احمد زاده خطاکرده بوداخطار می‌داد این خطای  به اعتقاد من مستحق ا خطار هم بود که داور اعتقادی به ان نداشت مدیریت ترکی بر بازی خوب بود ودویدن وجایگیری هایش هم مشکلی نداشت درجه سختی بازی هم زیاد بود.

در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حدف خواهد شد.


بهترین مطالب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : مهدی جباری (نکا)