خانه » برترین پست ها » طنز؛ توییت های روز دانشجو

اطلاعیه سایت

طنز؛ توییت های روز دانشجو

طنز؛ توییت های روز دانشجو

سایت سرگرمی تفریحی جدید 96

بهترین سایت سرگرمی تفریحی ایرانی

مطالب سرگرمی جدید 95

جدیدترین مطالب سرگرمی جوک عکس جدید 96


ماهنامه خط خطی – امیرمسعود فلاح:

رفسنجانی: تندروها می خواستند دانشگاه ها را تصاحب کنند، اما من بالای دانشگاه ها پرواز کردم و مانع شدم.

حسن روحانی: دانشگاه ها داشتند به بنگاه های زودبازده و کم بازده مدرک فروشی تغییر کاربری می دادند که ما با به فرجام رساندن برجام، مانع انجام آن شدیم.

احمدی نژاد: به اطلاع دانشجویان می رسانم طومارهای دعوت به تدریس دروس تبیین معنی شناسانه هستی، کاربرد عقلانیت در مدیریت آبادگرانه، اصول مدیریت علمی جهانی و اخلاق سیاسی را مورد بررسی قرار خواهم داد.

مشایی: دانشجویان باید بتوانند با هر پوششی که می خواهند، با هر زبانی و در هر زمانی، در هر دانشگاهی که خواستند و حتی قبول نشدند، حاضر شوند و مدرکش را بدون امتحان بگیرند.

قالیباف: خوشحالم که به همت مجموعه مدیریت شهری، دانشگاه های ما دارای ساختمان های زیبا و تاسیسات محکم و محوطه های باز و دلپذیر هستند.

عارف: دانشجویان ما خوب هستند. چرا بعضی ها می گویند بد هستند؟ بد خودشان هستند. مرسی، اه.

فاطمه حسینی: من خودم دانشجو بودم. پدرم هم دانشجو بوده. همسرم هم دانشجو بوده. در طایفه مادری و پدری ام هم بسیاری دانشجو بودند. در طایفه مادر و پدری همسرم هم بسیاری دانشجو بودند. الان هم دانشجو… (پایان سقف مجاز کاراکترهای توییتر و ناتمام ماندن توییت ایشان.)

در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حذف خواهد شد..


بهترین مطالب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : مهدی جباری (نکا)