خانه » برترین پست ها » طنز؛ اجحاف درحق چوب تر!

اطلاعیه سایت

طنز؛ اجحاف درحق چوب تر!

طنز؛ اجحاف درحق چوب تر!

به نقل از دانلود جدید 96 برترین وب سایت سرگرمی تفریحی ایرانی :


فریور خراباتی در روزنامه آرمان امروز نوشت:

برخی از دوستان اعلام کرده‌اند که «چوب خشک» هم در برابر آقای روحانی رای بیشتری می‌آورد. همین طور با شنیدن این استدلال‌ها و نظرات کارشناسی خوشحال می‌شویم که خدا را شکر در هر چیزی کمبود داشته باشیم، در مقوله کارشناس و نظریه پرداز کمبودی احساس نمی‌شود. از حرف‌های ایشان چند احتمال به دست می‌آید که بر این اساس؛

 

الف- یعنی زبانم لال دیگر کاندیداهای انتخابات گذشته…(گوشه لب تان را گاز بگیرید!)، ب- چوب‌تر چطور؟ به هر حال‌تر و خشک که با هم نمی‌سوزند! ج- پس از شنیدن این جمله قیمت چوب خشک و شکر افزایش یافت، د- دل مان به یک چوب خشک توی این دنیا خوش بود که حداقل وارد دنیای سیاست نمی‌شود که او را هم وارد دنیای سیاسی کردیم و رفت پی کارش! به هرحال پس از شنیدن این جمله مردمی که قرار است (به قول ایشان!) بیشتر به چوب خشک در انتخابات رای بدهند، مثل سیامک انصاری به دوربین خیره شده اند، یعنی دوستان تا این حد روی هوش و ذکاوت مردم حساب باز کرده اند.

 

هرچند خوبی حضور چوب خشک در انتخابات این است که نه رد صلاحیت می‌شود و نه به کسی پیش از انتخابات چلوکباب و سیب‌زمینی می‌دهد و ملت را نمک‌گیر می‌کند.در عین حال هیچ چوب خشکی فک و فامیل ندارد که به محض روی کار آمدن، آنها را سر کار ببرد و خلاصه ریشه رانت خواری هم زده می‌شود.

 

این پیشنهادات را دوستان بیشتر بدهند ما خوشحال می‌شویم. به هرحال ما اگر همین چوب خشک را سوژه نکنیم این ستون خالی می‌ماند و شب اهل منزل با چوب‌تر به استقبال مان می‌آیند.هرچند به نظر من نادیده گرفتن چوب‌های دیگر اجحاف در حق آنهاست و دوستان عدالت سرخود و مهراندوز باید با نگاهی عدالت‌محورانه چوب تر، چوب گردو، چوب فندوق و چوب‌ها دیگر را هم تحویل بگیرند تا خدای ناکرده ناراحت نشده و از ما به دل نگیرند.برگرفته از سایت

√ در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حذف خواهد شد √


بهترین مطالب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : مهدی جباری (نکا)