سال پر برکتی را برایتان ارزومندیم
خانه » برترین خبرهای روز » بازدید نمایندگان از بزرگترین پروژه ملی تهران

اطلاعیه سایت

بازدید نمایندگان از بزرگترین پروژه ملی تهران

بازدید نمایندگان از بزرگترین پروژه ملی تهران

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

جدیدترین و پربیننده ترین اخبار امروز

خبر جدید امروز

اخبار مهم و جدید و پربازدید امروز


خبرآنلاین: جمعی از نمایندگان مجلس در بازید از بزرگترین مجتمع اداری، تجاری و فرهنگی مگاپارس بر لزوم حمایت دولت از کارآفرینان و سرمایه گذاران تاکید کردند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس در اين بازديد از آمادگی کمیسیون متبوعش برای بررسی مشکلات احتمالی پروژه ملي مگاپارس خبر داد و گفت: حضور بخش خصوصی در تکمیل و ایجاد پروژه های عمرانی بزرگ باید مورد حمایت دولت قرار بگیرد چرا كه افتتاح این پروژه ها می تواند بسیاری از نیازهای مردم را رفع كند.

وی با تاکید بر اینکه باید با حمایت از بخش خصوصی مانع فرار سرمایه از کشور شد افزود: حمایت مجلس از بخش خصوصی در راستای توجه به اقتصاد مقاومتی است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس نيز در اين بازديد با بیان اینکه دریافت جایزه جهاني انرژی از سوی مگاپارس نشان از توجه این پروژه به مسائل زیست محیطی است، گفت: این پروژه با حضور بخش خصوصی و با استفاده از توان مالی آن توانسته توفیقات خوبی به دست بیاورد.

اسدالله قره خانی با بیان اینکه مجلس از پروژه های ملی همانند مگاپارس و همچنین حضور بخش خصوصی حمایت می کند افزود: حضور بخش خصوصی در پروژه های ملی جای تقدیر داشته و باید به سایر فعالیت ها نیز تصری یابد.

کیان پورعضو کمیسیون عمران مجلس نيز با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت بخش خصوصی برای تکمیل پروژه های ملی استفاده کرد، گفت: مجلس آماده حمایت از بخش خصوصی برای پیشبرد اهداف اقتصاد ملی است.

وي با بیان اینکه رمز پیشرفت و رشد اقتصادی کشور در گرو حضور پررنگ تر بخش خصوصی است، گفت: استفاده از منابع بخش خصوصی به طور حتم می تواند موتور اقتصاد کشور را به حرکت در آورد.

در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حدف خواهد شد.


بهترین مطالب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : مهدی جباری (نکا)