خانه » برترین خبرهای روز » اعمال محدودیت ترافیکی در روز تاسوعا و عاشورا

اطلاعیه سایت

اعمال محدودیت ترافیکی در روز تاسوعا و عاشورا

اعمال محدودیت ترافیکی در روز تاسوعا و عاشورا

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

جدیدترین و پربیننده ترین اخبار امروز

خبر جدید امروز

اخبار مهم و جدید و پربازدید امروز


خبرگزاری میزان: جانشین رئیس پلیس راهور گفت: در معابری که مراسم های تاسوعا و عاشورا برگزار می شود، محدودیت تردد اعمال می شود.

 

سردار موسی امیری در گفت و گویی با اشاره به تمهیدات ترافیکی روزهای تاسوعا و عاشورا گفت: پلیس برای تمامی کانون های عزاداری از جمله مساجد، تکایا و میدان های بزرگ شهرها برنامه ویژه ای را درنظر گرفته است. از همساران محرم درخواست می کنیم در این دو روز نیز همانند روزهای قبل با پلیس همکاری کنند.

وی ادامه داد: هیئت ها در هنگام تردد در روزهای تاسوعا و عاشورا حتما یک لاین خیابان را انتخاب کرده و عرض خیابان را به صورت کامل مسدود نکنند. همچنین در هنگام ادای نذر در جلوی هیئت ها  خیابان نباید مسدود شود و از هموطنان می خواهیم برای ادای نذر خیابان را مسدود نکنند.

جانشین رئیس پلیس راهور تصریح کرد:در معابری که تراکم هیئت وجود داشته و مراسم های بزرگ برگزار می شود محدودیت تردد ایجاد می کنیم.

امیری از عزاداران خواست با توجه به نور کم برخی معابر و پوشیدن لباس سیاه، هنگام عبور از خیابان دقت کرده و هنگام عبور از عرض خیابان از چهارراه ها و هنگام سبز بودن چراغ عابر پیاده عبور کنند.

در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حدف خواهد شد.


بهترین مطالب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : مهدی جباری (نکا)