سایتی متفاوت با همه ی سایت های ایرانی | بروزترین مطالب روز دنیا
خانه » برترین خبرهای روز » ادامه جستجو برای یافتن جسد کارگر افغان

اطلاعیه سایت

ادامه جستجو برای یافتن جسد کارگر افغان

ادامه جستجو برای یافتن جسد کارگر افغان

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

جدیدترین و پربیننده ترین اخبار امروز

خبر جدید امروز

اخبار مهم و جدید و پربازدید امروز


خبرگزاری میزان: رئیس شورای اسلامی شهر تهران توضیحاتی را در خصوص ریزش چاه در بلوار قیام و کشته شدن دو تن در این حادثه مطرح کرد.

مهدی چمران در گفت و گویی گفت: در چند روز گذشته شاهد فرونشست زمین در بلوار قیام بودیم که از همان دقایق ابتدایی اقداماتی به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: فرونشست زمین در بلوار قیام هیچ ارتباطی به تونل مترو نداشته  و در این محدوده یک چاهک ریزش کرده است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ریزش یک چاه در محدوده بلوار قیام اظهار کرد: عصر امروز یک چاه در اطراف متروی قیام ریزش کرد که متاسفانه یک کارگر افغان در این حادثه در زیر آوار ماند.

چمران ادامه داد: به منظور امدادرسانی به این کارگر نیروی های سازمان آتش نشانی در محل حاضر شده اما در این حادثه یکی از آتش نشان ها نیز جان خود را از دست داد.

وی از ادامه اقدامات به منظور یافتن جسد کارگر افغان در حادثه ریزش چاه در بلوار قیام خبر داد و خاطرنشان کرد: نیروی های سازمان آتش نشانی موفق شدند پیکر آتش نشان حادثه دیده را از چاه خارج کرده اما هنوز اقدامات به منظور یافتن جسد کارگر افغانستانی ادامه دارد.

چمران با تاکید براینکه ریزش چاه در بلوار قیام ارتباطی با تونل مترو ندارد تصریح کرد: تونل مترو حدود 12 تا 13 متر زیر زمین بوده و احداث آن نیز به اتمام رسیده است.

وی از وجود چاه ها و قنوات زیاد در محدوده بلوار قیام خبر داد و اذعان کرد: در مسیر  چاه ها و قنات های زیادی وجود داشته که پیشنهاد ما به مسئولان مترو گرفتن عکس ها و اسکن های لازم از محدوده است تا از این طریق چنانچه چاه و یا گودالی در مسیر وجود داشته باشد شناسایی شده و اقدامات لازم برای جلوگیری از حوادث احتمالی در دستور کار قرار گیرد.

در صورت نارضایتی صاحب اثر مطلب حدف خواهد شد.


بهترین مطالب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : مهدی جباری (نکا)